BİL Koleji’nin Bursluluk Sınavı başvuruları devam ediyor

Aydın’da bu yıl eğitime başlayan BİL Koleji’nin 15-16 Şubat tarihlerinde yapılacak olan Bursluluk Sınavı’na 2 binin üzerinde öğrenci başvuruda bulundu. Aydın BİL Koleji Eğitim Koordinatörü Muammer Metin, “Bursluluk sınavımıza yoğun bir ilgi var, bu haftada da başvurular devam ediyor” dedi.

Aydın’da, “Köklü bir geçmişten, aydınlık geleceğe” mottosuyla eğitim hayatına başlayan Aydın BİL Koleji, 15-16 Şubat 2020 tarihlerinde Bursluluk Sınavı yapmaya hazırlanıyor.

Sınava başvuruların devam ettiğini belirten Aydın BİL Koleji Eğitim Koordinatörü Muammer Metin, “Aydın’da eğitime başladığımız ilk yılımızda rekor bir başvuru ile Bursluluk Sınavı yapmak üzere emin adımlarla ilerliyoruz. 15–16 Şubat 2020 tarihlerinde toplam 6 seansta 26 dersliğimizde gerçekleştireceğimiz ‘Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı’na Aydın BİL Koleji ailesi olarak hazırız. Başvurular internet üzerinden online olarak, bizzat kurumumuza gelerek, telefon ve benzeri iletişim araçları kullanılarak yapılabiliyor. Başvuruların alınmaya başlaması ile birlikte yoğun bir ilgi ve teveccüh aldık. Kampüsümüzde Fen ve Teknoloji Lisesi, Anadolu Lisesi, Ortaokul, İlkokul ve Anasınıfı birimlerimiz bulunmaktadır. Bursluluk sınavında başarılı öğrencilerimiz yüzde 100, yüzde 75, yüzde 60, yüzde 50 ve yüzde 40 gibi yüksek oranda eğitim bursu indirim hakkı kazanabilecek” diye konuştu.

 

http://www.aydindenge.com.tr/egitim-bilim/08/02/2020/bil-kolejinin-bursluluk-sinavi-basvurulari-devam-ediyor

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir